דף נחיתה

בניית דף נחיתה

דף נחיתה מוצלח הוא כזה אשר באמצעותו תוכלו לכוון את התנהגות הגולשים. בנייה מקצועית של דף נחיתה באה לידי ביטוי בעיקר בתוצאות בשטח. דפי הנחיתה מיועדים לקידום מכירות, הרשמה לאתר, השארת פרטי התקשרות ועוד.

סוד ההצלחה של הדף טמון במסרים גלויים לצד מסרים סמויים, עיצוב נכון, שילוב של תמונות או סרטונים, תזמון נכון ועוד הרבה פרטים קטנים אשר יוצרים הבדל גדול. אין כל ספק כי דפי נחיתה הם עסק למקצוענים. אם אתם מעוניינים להגדיל את מחזור הרווחים ולכוון את הגולשים לביצוע פעולה מסוימת, דף נחיתה הוא התשובה.

בעבור אלו אשר עושים את צעדיהם הראשונים בתחום נסביר בדיוק מהו דף נחיתה. קבלו מושג כללי והבינו כיצד שימוש נכון בדפי הנחיתה יוכל לקדם את העסק שלכם. רשת האינטרנט טומנת בחובה פוטנציאל רווחים כמעט בלתי מוגבל. בעזרת אנשי המקצוע המתאימים, תמצאו את עצמכם מתקדמים ומובילים את העסק אל הפסגה.

דפי נחיתה הם מיני אתרים ממוקדים מטרה. בניגוד לאתר עשיר בהמון דפים ומידע, דף הנחיתה מספק אך ורק את הפרטים הנחוצים להכוונת הגולשים לביצוע הפעולה הנחוצה לכם. הדף לא יכלול אפשרות לעבור לדף אחר. קישורים יוצאים אשר אינם משרתים את המטרה או פריטי מידע מיותרים. דף נחיתה הוא אינו עוד אתר תדמית, מדובר בשתי פלטפורמות פעולה שונות לחלוטין.

המטרה העיקרית של דף הנחיתה היא לעורר את הגולש לפעולה.

דף נחיתה זה ה”פלייר” שמפרסם אותך ברחבי האינטרנט ומביא גולשים לקנות את המוצר או השירות שאתה מוכר.

מטרתו של דף הנחיתה היא לייצר אינטראקציה מיידית וקצרה עם לקוח שמתעניין בשירות שלכם מבלי “להעמיס” עליו מידע כמו באתר הבית.

הלקוח הפוטנציאלי מקבל מספר פרטים מסקרנים בדף נחיתה ומבצע פעולה של יצירת קשר באמצעות השארת פרטים בטופס ליצירת קשר.

 

אלו אשר מעוניינים לעורר את הגולשים להשאיר פרטי התקשרות או להירשם לאתר או ניוזלטרים, יעניקו להם רק טעימה ראשונה מהשירותים הצפויים להם בעתיד.

נציין כי דפי נחיתה אידאליים לשימוש בעבור פעילות פרסום ממומן במנועי החיפוש של גוגל או ברשת החברתית. נחיתת הגולשים בעמוד אחד אשר מכוון כולו למטרה אחת בלבד, ממקדת אותם בפעולה הרצויה לכם ומונעת מהם ללכת לאיבוד או לבחור בפעולות אחרות. דף נחיתה מקצועי הוא דף ממוקד מטרה.

   צור קשר ותן לנו לבנות לך את דף הנחיתה שלך