קידום וניהול פייסבוק

איך פייסבוק יעזור לך למנף את העסק שלך?

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם. כבעל עסק, כדאי להסתכל על פייסבוק כעל מאגר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות אלה חולקים בניהם דעות והמלצות וכך ממשיכים לקדם את העסק שלך גם בלעדיך.

פירסום בפייסבוק

פירסום ממומן בפייסבוק מאפשר להגיע לקהל היעד שלכם בקלות יחסית. מאחר ובפייסבוק נמצאים הנתונים הבסיסיים של כל אדם, וגם תחומי העניין שלו – לפי עמודים שהוא אוהב, קבוצות שהוא נמצא ועוד, ניתן למקד את הפירסום בפייסבוק בהתאם לכל גולש וגולש. פרסום ממוקד זה מאפשר לכם להגיע רק לאנשים רלוונטיים – שקרוב לודאי יתעניינו במוצרים או בשירותים שלכם.

פתיחת דף בפייסבוק

פתיחת דף בפייסבוק היא הצעד הראשון שעליכם לעשות כבעלי עסק. כיום, מי שלא שם – פשוט לא קיים. דף הפייסבוק שלכם הוא הפנים של העסק בעולם הרשת החברתית, עולם שבו מבלים רוב הלקוחות שלהם את זמנם. פתיחת דף בפייסבוק מאפשרת לכם להגיע לחשיפה גדולה של משתמשים רלוונטיים. כל הצטרפות של אדם או לייק לעמוד – מפורסמת בדף הראשי של החברים של אותו אדם, רובם בעלי אותם תחומי עניין כמו האדם הראשון, ולכן – מדובר בלקוחות פוטנציאליים, שממשיכים להצטרף לעמוד, להוסיף לייקים ולפרסם אתכם באותה צורה, ובחינם. כמות האנשים וכמות הלייקים בדף הפייסבוק שלכם תורמת הן למדדי הפופולאריות שלכם והן לאמינות, ומעודדת אנשים נוספים להצטרף ולהפיץ את הבשורה