קייטרינג א.ד פלפלים

פרוייקט-קידום-אורגני-רקע

פרויקט קידום אורגני : קייטרינג א.ד פלפלים

קייטרינג-פלפלים-קידום-אורגני

מהות הפרוייקט:

הפרוייקט של קייטרינג א.ד פלפלים החל כפרוייקט קידום אורגני לאתר קיים. בכל פרוייקט ולכל תחום נתונים שונים מתחרים שונים ומטרות שוק שונות מלתחום אחר, ולכן בתחום הקייטרינג לאחר מחקרים מעמיקים לכלל השוק הישראלי ובהתמקדות למרכז הארץ מצאנו את מילות המפתח המתאימות לקהל היעד המבוקש מהלקוח והתוצאות מדברות בעד עצמן.

כיום בשנת 2021 כשהתוכן הסכמטיות והתאמת שלל התגיות לקידום אורגני כדי שמנועי החיפוש יבינו את מטרת העמוד כבר נהיה טריוויאלי. ולכן עלינו לחשוב תמיד מחוץ לקופסא שאינה קיימת ולראות את העולם כפי שהוא: משתנה בכל רגע.

מקדמי אתרים ברמה הגבוהה ביותר עם התמקדות אף בפרטים הקטנים ביותר תודה רבה על הכל!
 • סידור קוד המקור מחדש
 • בדיקה מקיפה לשוק המקומי
 • בחירת מילות המפתח המתאימות
 • הטמעת תגיות לכל אורך האתר
 • התאמת התמונות לאתרים אינטרנטים
 • תאימות מלאה לניידים
 • עומד בתקני הנגישות
 • בוסט מהירות לאתר
 • שכתוב המלל להתאמה לקידום אורגני
 • תאימות מלאה לגוגל שופס
 • גוגל העסק שלי
 • קידום ברשתות החברתיות

קצת על קייטרינג א.ד פלפלים

באהבה שעולה על גדותיה, שיגעון לטריות ובחירה מדויקת של חומרי גלם איכותיים, מפיקים א.ד פלפלים מגשי אירוח מדהימים ביופי ובטעם לאירוע מושלם. הרמת כוסית, אירוח בסטייל, מפגש משפחתי, יום הולדת למישהו קרוב, ישיבות צוות או בר/בת מצווה – כל מסיבה היא סיבה ליהנות מאוכל איכותי שעשוי בקפידה ותשומת לב, ובלי שום מאמץ מצד הלקוח!

הקייטרינג מפורסם בטריות ובטעם שמשאיר תמיד חשק לעוד (מערכת Seo Top אכן טעמה ממגוון המטעמים והביקורת כנה לחלוטין!) והאוכל מוכן אך ורק ביום האירוע ולא רגע לפני כן (וכן עובדי הקייטרינג אף יעבדו יום כלילה על מנת לדאוג לשלמות לטריות ולאיכות כל מנה ולאו דווקא בשביל שמם הטוב אלא מהעיקרון המהותי שעל כל אדם המזמין אוכל לקבל את המוצר המוגמר הטוב ביותר שניתן להפיק מחומרי הגלם אשר מראש נבחרו בקפידה ויועדו למטרתם בצורה הטובה ביותר.

השפים שלנו נכנסים למטבח שעות בודדות לפני האירוע ולא רגע קודם (גם אם נדרש לשם כך להתחיל ב-3:00 לפנות בוקר), אופים, מבשלים, מטגנים, חותכים, מתבלים, מערבבים ויוצרים אומנות קולינרית ברמה הגבוהה ביותר הכל בשביל החיוך של כל לקוח לאחר כל ביס וביס מחדש.
קייטרינג-פלפלים-קידום-אורגני-רקע
צעד

איסוף המידע

באמצעות כלי ניתוח מתקדמים לקידום אתרים אנו מסוגלים לקבלת תמונת מצב מדוייקת לכל אתר אל מול מנועי החיפוש. בין אם מדובר במתחרים המובילים או אף בהכוונת התוכן למילות החיפוש הרלוונטיות אנו ניצור את המצפן הדיגיטלי להכוונה בעולם האינטרנטי במיוחד בשבילך.

קידום-אתרים-אורגני-שלב-01
צעד

ניתוח המידע

באמצעות המידע המתקבל אנו יוצרים תהליך מלא הנועד לספק קידום לאתרך גם במשך שנים קדימה אם עומדים בו בעקביות, משליטה מלאה על התוכן בכל עמוד ועד לתמונות והאופן בו האתר נגיש למשתמש אנחנו פה לתת לך פתרון מלא לכל הבעיות ללא דאגה.

קידום-אתרים-אורגני-שלב-02
צעד

אופטימיזציה מלאה והשמה

לאחר השלמת התהליך המותאם אישית לכל לקוח אנו מתחילים בהטמעת המידע הנדרש למנועי החיפוש על מנת להבין מה המטרה של כל עמוד ועמוד באתרנו בדרך שתוביל אותנו לקידום בדיוק במילות המפתח.

לתוצאות הפרוייקט
קידום-אתרים-אורגני-שלב-03
קייטרינג-פלפלים-קידום-אתרים-אורגני קידום-אורגני-פרוייקט-פלפלים

מעוניינים בשירותי קידום אורגני ובניית אתרים ברמה הגבוהה ביותר?