קידום אתרים אורגני

 1. הבית לקידום
 2. השירותים שלנו
 3. קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני הוא התאמת האתר למנועי החיפוש. זהו התהליך המשמש למקסום התצורה הטכנית, רלוונטיות התוכן ומבנה הקישורים של האתר, כך שמנועי החיפוש יבינו מהי מטרתו של כל עמוד באתר ויציגו אותו בהתאם לחיפוש של המשתמש על מנת לתת את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

קידום אתרים אורגני מוביל ללקוחות נוספים לעסק שלך

קידום אתרים אורגני הינו מרתון ולא ספרינט אך לאחר השלמת התהליך התוצאות בשטח מוכחות במהרה

קידום אתרים אורגני הוא תהליך ארוך טווח ובפועל זו הדרך שלנו כמומחים לקידום להראות למנועי החיפוש מהי מטרתו של כל עמוד ועמוד באתר עם אינספור דרכים שכל הזמן משתנות בהתאם לתנאים של מנוע החיפוש.

 • התאמת התמונות לכל פלטפורמה.
 • סידור מבנה העמוד לפי התקנים המחמירים ביותר.
 • שכתוב התוכן לקידום אורגני.
 • עמידה בתקני הנגישות המשתנים מעת לעת.
 • בוסט מהירות לכל עמוד באתר.
 • וזוהיא רק ההתחלה ;).
למאמר מה זה קידום אתרים אורגני?
קידום-אתרים-אורגני-רקע-ראשון

מוכן לעוד לקוחות

צור עמנו קשר כבר היום

מגפון-קידום-אייקון טבלת-ניתוח-אייקון
קידום-אתרים-אורגני-רקע-שני

ניתוח המצב הקיים

קידום אתרים אורגני הינו תהליך ובראשיתו אנו בודקים את הנראות הדיגיטלית של הלקוח על מנת להתאים את הדרך המותאמת לו אישית, הניתוח כולל גם:

 • חקר המתחרים בקטגוריה.
 • בדיקות מהירות לאתר.
 • בדיקות נגישות לאתר.
 • בדיקת איכות המלל באתר.
 • בדיקת רשתות חברתיות.
 • בדיקת זכויות יוצרים כלל המדיה באתר.
 • בדיקת נראות מול מנועי חיפוש.
 • בדיקת לינקים חיצוניים.
 • בדיקת מילות המפתח הקיימות.
 • בדיקת קבצי האתר.
 • בדיקת אבטחה בסיסית לאתר.

תכנית פעולה

לאחר ניתוח המצב הקיים אנחנו מכינים עבורכם פתרון מותאם אישית בדיוק למצב בו אתם נמצאים ומתחילים בהצבת המטרות.

סידור ותיקון האתר - על מנת שמנועי החיפוש יבינו מה מטרת האתר וכל עמוד הנכלל בו עלינו להתאים ולסדר אותו לפי הסטנדרטים המחמירים של ארגון האינטרנט העולמי W3C.

מקורות חיצוניים לאתר - לכל אתר ישנם (או צריכים להיות) מקורות חיצוניים מהימנים ולעדכן אותם מעת לעת למטרות אבטחה וייעול מהירות האתר.

מהירות העמודים - לפי הסטנדרטים המקובלים בשנת 2021 על כל עמוד באתר להטען בפחות מ1.2 שניות על מנת שנוכל להגיע למצב זה עלינו לבצע שינויים מרובים ולהתאים את האתר למצב החדש ללא פגיעה במהותו או באופן פעולתו.

תוכן האתר - על מנת שמנועי החיפוש יכולו לסמן בוודאות ולדעת מה מהות האתר או כל עמוד הנכלל בו עלינו להתאים את התוכן גם מחינת מבנה נכון ומסודר לפי הכללים וגם לפי התאמה נכונה קידום אורגני ללא פגיעה במהות המלל הנכתב כמובן.

נגישות האתר - חלק מהותי וחשוב מאוד בכל אתר הקיים בעולם, על מנת שכל אדם המשתמש במחשב יוכל להנות מאהאתר באופן שוויוני עלינו להתאים את האתר לפעול באופן נגיש ב 100%, וכתוצאה מכך גם הקידום האורגני של אתרנו יזכה בנקודות.

אבטחת האתר - כיום עם שינויי הטכנולוגיה המהירים עלינו תמיד לשים לב לעמוד בציפיות הלקוחות שלנו, הרי לא היינו רוצים שמכניסה לאתרנו אדם שבסופו של דבר לקוח פוטנציאלי ייפגע ואף אולי יאשים אותנו, לכן אנחנו נוקטים תמיד באמצעי זהירות ודואגים לאבטח את כל נכסינו באופן שוויוני על מנת שהחוליה החלשה ביותר והמקום הפגיע ביותר יהיה תמיד בשליטתנו.

קידום-אתרים-אורגני-רקע-שלישי
קידום-אתרים-אורגני-רקע-רביעי

אופטימיזציה לעמודי האתר

לאחר קבלת החלטה עם תוכנית הפעולה עלינו ליישם אותה בפועל לכל רוחב האתר בצורה שווה ולהתאים את האתר לצרכינו, התהליך כולל בתוכו גם:

סידור מבנה האתר - כיום לסדר וארגון נכון של תגיות האתר יש משמעות עצומה על הקידום האורגני, ועלינו להתאים ולסדר את האתר לפי הסטנדרטים המחמירים של ארגון האינטרנט העולמי W3C.

תמונות האתר - לתמונות האתר יש משמעות נוספת מלבד תרומתן הנרחבה לעיצוב ונראות האתר, אנו מנצלים את האפשרויות שלא נראות לעין ומקדמים את האתר אורגנית גם באמצעות התמונות בכל עמוד.

סקריפטים באתר(קבצי JS) - על מנת שחווית המשתמש באתר תהיה כמו שתכננו מראש עלינו לסדר לכווץ ולהתאים את קבצי הJS הן למהירות טעינת העמוד והן לחווית משתמש טובה יותר.

עיצוב האתר(קבצי CSS) - על מנת להגיע לניצול מלא של נראות האתר עלינו לכווץ ולהתאים בצורה נכונה את קבצי העיצוב למטרת האתר.

נגישות האתר - כדי לעבור את הבדיקות המחמירות של תקן WCAG עלינו לבצע שינויים נרחבים בכל עמוד ועמוד באתר ולהתאים אותו לנגישות לכלל המשתמשים.

אבטחת האתר - אנו מבציעים בדיקות מקיפות לכל פלטפורמה על מנת לוודא שהיא אכן עומדת בסטנדרט המינימאלי של Seo Top.

קידום אורגני חיצוני

לאחר התאמת האתר לפי הסטנדרטים והתאמתו למנועי החיפוש עלינו להתחיל בקידום החיצוני לאתר, התהליך כולל גם:

הטמעת קישורים חיצוניים באתר Seo Top - בניית קישורים חיצוניים ופרסום חיצוני הוא אחד מתהליכי הקידום האורגני המשמעותיים ביותר וכיאה למעמד אנו נדאג לפרסם את אתרכם אצלנו בצורות שונות ומגוונות.

הטמעת זכויות יוצרים לכלל המדיה באתר - לאחר ההבנה המעמיקה בצרכי האתר עלינו לדאוג לזכויות יוצרים מלאות לכל המדיה המפורסמת באתר, ללא זכויות היוצרים נכון לשנת 2021 מנועי החיפוש לא רק שלא ינקדו אותנו בנושא אלא אף עלול לפגוע בענישת קידום לאתר.

כתיבת תוכן ייעודי בתארים חיצוניים - בנוסף לאתר הבית אנו נדאג להטמיע את אתרך בעשרות אתרים שיפרסמו ויקדמו את אתרך מכל כיוון אפשרי.

ניהול Google My Buisness - כחלק מההטמעה החיצונית לאתר עלינו לנהל בצורה נכונה את התשתיות החינמיות שמנועי החיפוש מציעים לנו ולקדמם בהתאם.

הטמעת תגיות Google Tag Manager - על מנת שנוכל לקבל אינדיקציה לפעולות היומיומיות הנעשות באתר ע״י המשתמשים אנו מטמיעים תגיות מיוחדות באתר ובכך אנו יודעים בדיוק מה כל משתמש עשה באתרנו.

ניהול Google Search Console - אמנם הטמענו את מילות המפתח בצורה נכונה באתר אך עדיין עלינו לעקב אחריהן ולוודא שהן אכן מתקדמות כצפוי ואם יש שינוי כמובן להגיב בהתאם כמה שיותר מהר.

קידום-אתרים-אורגני-רקע-חימישי
קידום-אתרים-אורגני-רקע-שישי

הפקת דוחות

לאחר ההטמעה המלאה של תהליך העבודה עלינו לראות את כלל הנתונים בצורה הברורה ביותר שניתן ולסכם את כלל הנתונים לטבלאות ברורות וגרפים יעילים, לשפר באופן מתמיד את הנראות של האתר לפי הדוחות המתקבלים ולהראות את התוצאה הלאה ללקוח באופן מסודר נקי ורציף.

קבלת החלטה

הטמעת התהליך

דו״ח קידום אורגני

למה לעשות קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני הינו תהליך ארוך טווח אך לבסוף התוצאה משמעותית יותר מכל הליך אחר.

באמצעות קידום אורגני אנחנו מסוגלים להביא הרבה מעבר לרק תוצאות מהימנות ולקוחות מרובים אנו יודעים לנתח את התקדמות האתר היומיומי ובכך לייעל את התהליך שלנו כל הזמן ולהבין את צרכי הלקוח העלולים להשתנות מעת לעת.

הדוחות המתקבלים מההטמעה הנכונה שלנו אמנם מביאים הרבה מאוד מידע אך באמצעות אוטומציות ייחודיות שפיתחנו אנו מסוגלים להנפיק דוחות מדוייקים לכל צרכי הלקוח ולוודא שהוא בדרך הנכונה אל מול מנועי החיפוש בכל מילות המפתח הרלוונטיות, התנהגות האתר אל מול הלקוח הפוטנציאלי, ואף סידור והטמעה לפי הסטנדרטים המשתנים.

השינויים המרובים ועמידה בסטנדרטים העולמיים הם כבר מזמן לא רק המלצה ואם ייעשו נכון יובילו לקידום מטורף לכל אתר והבנה מלאה של מנועי החיפוש למטרת האתר אל מול הלקוח ובסופו של דבר הלקוח הוא הדבר החשוב ביותר ואותו אנו צריכים להביא לידי סיפוק.

קידום אורגני לצערנו לוקח זמן ואנחנו פה לתת מענה כנה ואמיתי במיקום של כל אתר ולהוכיח את עצמנו כל פעם מחדש עם תוצאות מוחשיות וליווי צמוד לאורך כל הדרך ולראות ביחד את הנכס האינטרנטי שלכם מזנק בדירוג.

קידום-אתרים-אורגני-רקע-שביעי

מעוניינים בקידום אתרים אורגני