אודות Seo Top

  1. הבית לקידום
  2. אודותינו

אנו מספקים
תהליך מותאם אישית לכל לקוח

חברת Seo Top נוסדה על מנת לספק פתרון מלא לתחום קידום האתרים האורגני על כל גווניו וצורותיו, לאחר שנים בפיתוח החלטנו להסב במעט את המקצוע על מנת להוכיח ולהראות כי סדר וארגון נכון עמידה בכל התקנים והסטנדרטים המחמירים ביותר ובנייה נקייה ונכונה יובילו תמיד לתוצאה הרצויה ובכך יזניקו את הנכס האינטרנטי שלכם לשמיים.

כל ענפי החברה עובדים יחדיו על מנת לספק לכל לקוח את הפתרון המושלם עבורו בין מדובר בתאגיד ענק הזקוק לאוטומציות מרובות לשליטה ובין אם האתר הוא של המכולת השכונתית אנחנו פה לתת פתרון התפור בדיוק במידה שלכם.

  • קידום אתרים
  • בניית אתרים
  • בניית כלי ניתוח ואינטגרציה
  • ניהול אתרים ורשתות חברתיות
מציג תמונה של מסך ואייקונים

קידום אתרים אורגני: תהליך העבודה

התהליך שלנו להצלחה שלכם

מציג-תמונה-תהליך-קידום-אתר-אורגני-01

תכנון נכון

מציג-תמונה-תהליך-קידום-אתר-אורגני-02

מחקר

מציג-תמונה-תהליך-קידום-אתר-אורגני-03

התאמה אל מול מנועי החיפוש

מציג-תמונה-תהליך-קידום-אתר-אורגני-04

תוצאות בזמן אמת

החזון שלנו

החברה התחילה עקב הרצון העז לתקן ולשפר את מהות האתר האינטרנטי בעיני המשתמש, בעוד שהסטנדרטים לבניית האתר משתנים משנה לשנה עלינו לשנות את צורת החשיבה וכמובן את הדרך בה אנו מתכננים ומבצעים את אותם תקנים הנדרשים לכל אתר, בכך שאנו דואגים לעמוד באותם סטנדרטים מנועי החיפוש (המחויבים להם בעצמם) יתגמלו אותנו על כך ודירוג האתר יעלה בהתאם.

לאחר שנים של למידה והבנה מעמיקה אחר האופן בו אנו נדרשים לעבוד על מנת להביא כל אתר ואתר לקצה גבול היכולת הדיגיטאלית שלו (ואנו לא באמת מאמינים שיש גבול לפחות עוד לא מצאנו אותו ;) ) כך שבכל הזדמנות להופיע האתר יהיה שם וייצג אותנו בכבוד הראוי לנו.

היום אתר אינטרנט הוא הרבה מרק הדרך להעביר מידע מאדם לאדם, האתר מייצג את המהות של כל חברה גוף או אדם אליו הוא מתייחס, הוא הפנים שלנו בעולם הדיגיטאלי ובמקרים רבים הוא אף עלול להפיל או להרים את מהות הנוכחות הדיגיטאלית שלנו במרחב. במהלך השנים גילינו כי השינויים ״הקטנים״ שעל כל אתר לעשות באופן יומיומי בנוסף לתוכן המותאם נכון לכל עמוד יחשפו את האתר למנועי החיפוש בצורה מואצת ונכונה לכל עמוד והתוצאה ידועה מראש כמעט תמיד.

מציג תמונה של מסך קידום אורגני

מעניין!

הכירו את הצוות

מציג-תמונה-ניב-דר

ניב דר

מומחה סייבר, מתכנת

מציג-תמונה-ניר-פרץ

ניר פרץ

מומחה קידום ובניית אתרים

hiring-image

אנחנו מחפשים עובדים מעוניינים לעבוד איתנו?

השארו קו"ח כאן