תפריט
972-543017788+
קידום-אתרים-אורגני-בגוגל

SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) הוא תהליך מורכב ורב-פנים שלא תצטרכו עוד לדאוג לו.

כאשר ללקוחות שלך יש בעיה או שאלה, הם עוברים לגוגל לחפש עזרה שתוכל לספק. וודא שהאתר שלך נמצא בראש תוצאות החיפוש הנכונות כדי שימצאו אותך.

איך מתבצע קידום אתרים אורגני

 • מחקר-מילים

  ביקורת אתרים & מחקר מילים

  כל קמפיין טוב מתחיל מילות מפתח עם ערך בעל ערך גבוה ביותר עבור העסק שלך.

  מציאת הקהל הנכון והלקוחות הפוטנציאליים היא התוכנית המתאימה לכל אסטרטגיית SEO. התהליך שלנו מתחיל במחקר ותכנון מקיף של מילות מפתח. המומחים הטכניים שלנו יזהו מילת מפתח שאינה ממותגת עם תפוקה גבוהה וימפו את לקוחות היעד שלך. אנו נביא מילות מפתח גבוהות להשקעה שאליהן ניתן למקד, כאלגוריתם המורכב מכמות חיפושים, תחרות, כוונה, רלוונטיות ודירוגים קיימים.

 • ניתוח-תחרותי

  ניתוח תחרותי

  ננתח מה המתחרה שלך עושה טוב ונעשה את זה טוב יותר.

  האינטרנט הוא שוק צפוף במיוחד של חברות, חלקן פוגעות באותו קהל ולקוחות כמוך. הכוח שלנו הוא לזהות ולמפות את כל המתחרים שלך ולהבין איפה ואיך נוכל לנצח אותם ללקוחות הפוטנציאליים העתידיים שלך ולעליונות מנועי החיפוש. ננתח וניצור דיווח מעמיק על חולשות, חוזקות ואסטרטגיה של המתחרים שלך. שירותי ה- SEO שלנו גורמים למתחרים שלך ולבחור קרבות.

 • מיטוב-אתרים

  מיטוב אתרים

  אנו ניצור תוכנית לייעול האתר שלך להתגלות במנועי החיפוש.

  מיטוב אתר משלך הוא הבסיס לכל רכישת קישורים או קמפיין SEO שם בחוץ. ראשית, יש לבצע אופטימיזציה מלאה לאתר שלך כדי לקבל ולהעביר את "מיץ הקישורים" למקומות הנכונים. אנו נערוך ביקורת מקיפה על האתר שלך בכדי להגביר את קוד האתר שלך, תוכן, זמן טעינה להיפטר משגיאות, ליצור דפי נחיתה ייעודיים, אינדקס, ניווט, חווית משתמש ודברים רבים אחרים. ברגע שנרגיש שהאתר מוכן, הוא יכול להתחיל את הקמפיין שלנו מחוץ לדף.

 • בניית-לינקים

  בניית לינקים

  בניית קישורים נכנסים חזקים ורלוונטיים מאתרים ובלוגים של הרשויות היא אולי החלק המכריע ביותר בקמפיין SEO. אנו משתמשים במגוון שיטות וטכניקות ליצירת קישורים נכנסים רלוונטיים סמנטית ומשפיעים מאלפי אתרים שונים. אנו נתמקד בשילוב ובגיוון של אתרי נישה רלוונטיים ובעלי סמכות גבוהה כדי ליצור באופן עקבי קישורים נכנסים ודירוג האותות המגבירים אינדקס למילות מפתח שאינן ממותגות.